Wczoraj w stalowym pubie na bulwarze odbył się finał naszego konkursu na podprowadzające i hostessy gorzowskiej Stali. Wyłoniliśmy siedem dziewczyn, które znajdą zatrudnienie w nadwarciańskim klubie.

 

Milena, dwie Klaudie, Jagoda, Marta, Ewelina i Karolina – to właśnie one w sezonie 2014 będą zapraszać pod taśmę zawodników na stadionie im. Edwarda Jancarza. Wczoraj dziewczyny czekał ostatni etap konkursowych zmagań. W Bulwar Sport & Music Pub zaprezentowały się przed trzyosobowym jury, które zadawało im pytania o życie prywatne, pracę i oczywiście Stal Gorzów. Po krótkich obradach jury wyłoniło siódemkę, która w tym sezonie będzie reprezentować gorzowską Stal.

 

– Dzisiejszy wieczór był zdecydowanie najbardziej stresujący. Było nam przykro, że dwie z nas odpadły, ale mimo wszystko jesteśmy bardzo zadowolone. Teraz czekają nas ciężkie treningi, zaczynamy za tydzień, bo sezon tuż, tuż… – powiedziała nam na gorąco po ogłoszeniu wyników Klaudia.

 

Milena dodała: – Było dziś trochę więcej stresu. Najgorzej było z zejściem z góry i zaprezentowaniem się, ale myślę, że jakoś to opanowałam. Pod okiem pani trener będziemy teraz wspólnie trenować, by wyglądało to jak najlepiej na stadionie pod taśmą.

Udostępnij