Lenka Tuzińska to dziewczynka cierpiąca na szereg poważnych dolegliwości – m.in. wrodzoną wadę serca, opóźnienie rozwoju psycho-ruchowego i niedowład lewostronny – małogłowie. Klub Sportowy Stal Gorzów zachęca kibiców speedway’a, by pomogli Lence poprzez przekazanie 1 % podatku.

 

Lenka ma już 7 lat i osiągnęła już tak wiele! Od pierwszego roku życia, każdego dnia, z uśmiechem, ciężko pracuje aby w przyszłości stać się samodzielna.

Potrafi już sama raczkować, wypowiadać coraz więcej słów, komunikować się z nami a nawet samodzielnie jeść….

 

Jednak pierwszy samodzielny krok i pierwsze wypowiedziane zdanie wciąż przed nią!

 

 

Codzienna, intensywna rehabilitacja wymaga od lenki wiele wysiłku a od nas cierpliwości i wyrzeczeń. Niestety, droga do nawet małych sukcesów jest długa i wyboista, zwłaszcza dla niepełnosprawnego dziecka, które w swoim krótkim życiu tak wiele już przeszło …ciężkie operacje, miesiące w szpitalu, ataki epilepsji …..

 

A jednak nasza Księżniczka ma w sobie siłę i niezwykłą pogodę ducha! Wciąż uśmiechnięta i pogodna pokonuje codzienne trudności. Każdego dnia udowadnia, iż mimo wstępnych diagnoz lekarskich ma w sobie potencjał i wielkie możliwości!

 

 

Lenka osiągnęła już tak wiele …. jednak te postępy nie byłyby możliwe bez wsparcia i szczodrości osób które decydują się na przekazanie 1 % swojego podatku na rehabilitację Lenki. Środki te – w całości przekazane na cele rehabilitacyjne –  pozwalają nam, jej rodzicom, na jeszcze bardziej intensywną rehabilitację oraz stosowanie nowych metod, które przynoszą wspaniałe efekty.

 

Liczymy iż z Państwa pomocą Lenka również tego roku poczyni wielkie postępy…

 

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc i gwarantujemy, że Państwa 1% umożliwi naszej małej Księżniczce dalszy rozwój. Jesteśmy przekonani, że kiedyś będzie mogła Państwu za to podziękować. Sama. Głośno i wyraźnie.

 

Fundacja Słoneczko KRS 0000186434, subkonto: 23/T

 

Aby 1% Państwa podatku trafił bezpośrednio na subkonto Lenki Tuzińskiej prosimy o wpisanie w rubryce PIT cel szczegółowy: subkonto 23/T lub o dopisek Lena Tuzińska.

Udostępnij