Jak zapewne zauważyli kibice gorzowskiej Stali, od ubiegłego sezonu klub w swojej ofercie posiada wiele nowych, efektownych ubrań. Wszystko dzięki współpracy z firmą Sportgang SGT.W sezonie 2014 Sportgang został oficjalnym partnerem odzieżowym Stali Gorzów. W związku z umową, firma ubierze pierwszą drużynę, sztab szkoleniowy, ale także podprowadzające Stali Gorzów, oraz np. obsługę Bulwar Sport & Music Pub, czyli oficjalnego pubu Stali Gorzów.

– Jeżeli chodzi o współpracę pomiędzy gorzowskim klubem, a firmą Sportgang SGT, to nie ukrywam, że jej początki miały miejsce już w sezonie 2013. Koszulka polo oraz kurtka soft shell naszej produkcji były dostępne przez większą część sezonu w oficjalnym sklepie Stali Gorzów. Sezon udanej współpracy zaowocował w tym roku podpisaniem dwuletniej umowy, na bazie której zostaliśmy oficjalnym odzieżowym partnerem żółto-niebieskich – mówi Tomasz Antolik, manager Sportgang SGT.

Przedstawiciel naszego partnera odzieżowego dodaje, że porozumienie z gorzowskim klubem było dla firmy jednym z priorytetowych celów, jaki jej sternicy chcieli zrealizować w okresie zimowym: – Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy wyprodukować odzież dla zawodników oraz kibiców tak utytułowanego klubu, jakim jest Stal Gorzów. Myślę, że kibicom spodoba się nowa kolekcja, która została specjalnie zaprojektowana oraz uszyta dla gorzowskiego klubu oraz jego fanów.

Współpraca między Stalą i Sportgang jest zakrojona na szerszą skalę, o czym kibice przekonają się już wkrótce. A już teraz repliki strojów pierwszej drużyny dostępne są w sprzedaży w sklepie klubowym i strefie marek na Allegro. Oferta będzie z biegiem czasu rozszerzona o kolejne pozycje.

Udostępnij