Przed nami trzeci przedsezonowy sparing gorzowskiej Stali. Żółto-niebiescy zmierzą się z odwiecznym rywalem z południa…

Dzisiejsze spotkanie to okazja by poczuć namiastkę derbowej atmosfery i rywalizacji. Do Gorzowa przyjeżdża ekipa Falubazu Zielona Góra – odwiecznego rywala gorzowskiej Stali. W składzie żółto-niebieskich pojawi się po raz pierwszy w tym sezonie Słoweniec Matej Zagar. Kibice zobaczą ponadto w akcji Linusa Sundstroema, Krzysztofa Kasprzaka, Piotra Świderskiego i czwórkę naszych juniorów.

Sympatyczny Szwed do dzisiejszego sparingu podchodzi bardzo poważnie: – To będzie sparing, ale to wciąż derby. Mam nadzieję, że przyjdzie Was jak najwięcej i będziecie nas wspierać. Nawet jeśli to tylko sparing, to chcemy ich zbić naprawdę mocno i pokazać im, że to jest nasze miejsce i nasz stadion. Przyjdźcie na mecz, dopingujcie nas, bądźcie z nami i wygramy – powiedział Linus.

Stal Gorzów:
9. Matej Zagar
10. Linus Sundstroem
11. Krzysztof Kasprzak
12. Piotr Świderski
13. Bartosz Zmarzlik
14. Patryk Karczmarz
15. Adrian Cyfer
16. Łukasz Kaczmarek

SPAR Falubaz Zielona Góra:
1. Jarosław Hampel
2. Kamil Adamczewski
3. Piotr Protasiewicz
4. Krzysztof Jabłoński
5. Grzegorz Walasek
6. Adam Strzelec
7. Alex Zgardziński

Początek zawodów: 19:00

Kasy stadionowe oraz bramy będą otwarte od godz. 18. Podczas zawodów Trybuna Wysoka będzie zamknięta, w związku z tym nie obowiązują miejscówki na karnetach.

Wejście na zawody na program zawodów w cenie 15 zł. Posiadacze karnetów na sezon 2014 -wstęp bezpłatny, z kolei program mogą nabyć w cenie 2 zł.

Jednocześnie przypominamy, iż cały czas trwa sprzedaż karnetów na sezon 2014.

Udostępnij