Klub Sportowy Stal Gorzów wprowadza w tym sezonie dwie nowości, które będą ukłonem w stronę naszych najmłodszych kibiców i ich opiekunów.

 

Pierwszy realizowany pomysł to stworzenie sektora rodzinnego z prawdziwego zdarzenia. Patronat nad sektorami rodzinnymi (sektory od 32 do 36, trybuna wysoka, II łuk) objęło CH NoVa Park. W ramach umowy Centrum Handlowe będzie otrzymywać pulę biletów na w/w sektory. Sport żużlowy jest sportem rodzinnym, dlatego też podjęliśmy decyzję o stworzeniu specjalnej strefy dla najmłodszych fanów i ich rodziców. Wprowadziliśmy również karnety rodzinne, które są dostępne w preferencyjnych cenach na sektory od 32 do 36 (cena karnetu dla dzieci do 13. roku życia wynosi 90 zł). W sektorach rodzinnych przewidzianych jest wiele atrakcji, m.in. malowanie twarzy czy maskotka klubowa Staluś.

Nasza druga inicjatywa to Mała eskorta”. Przed każdym meczem podczas prezentacji w asyście zawodników pojawią się dzieci ubrane w koszulki, na których widnieć będzie herb Stali Gorzów oraz logo NoVa Park. Dzięki tej wspólnej akcji będziemy mogli spełnić marzenia najmłodszych fanów, którzy z bliska będą towarzyszyć swoim idolom. Najmłodsi kibice co kolejkę będą mieli szansę wzięcia udziału w „Małej eskorcie”, wiec trzeba będzie mocno się pokazać na stadionie i wyróżnić w swoim sektorze.

Udostępnij