Kibice gorzowskiej Stali uzbierali 120 tysięcy kapsli po piwie Tyskie. Dzięki temu gorzowski klub i Stowarzyszenie Kibiców Stali Gorzów Stalowcy” otrzymają czek w wysokości 10 tysięcy złotych.

 

Aby zbudować dodatkową więź pomiędzy konsumentami Tyskiego a gorzowskim klubem powstał program motywacyjny, którego celem było uzbieranie 120 tys. kapsli od piwa. W zamian za to Kompania Piwowarska przekaże czek na kwotę 10 tysięcy złotych podczas meczu Stali Gorzów i Unii Leszno 20 kwietnia.

 

– Aby wyjść naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom wiernych kibiców Stali Gorzów kwotę 3 tysięcy złotych przekażemy na działalność Stowarzyszenia „Stalowcy” podczas inauguracji sezonu w Gorzowie. Pozostała część wynagrodzenia, czyli 7 tysięcy złotych wesprze bardzo uzdolnioną formację juniorską naszego klubu poprzez zakup opon. W imieniu marki Tyskie oraz klubu chciałbym bardzo podziękować za wkład włożony w uzbieranie ogromnej góry kapsli. Zaangażowanie i docenienie naszej marki przez gorzowskich kibiców napawa optymizmem i udowadnia, że warto podejmować nowe wyzwania – mówi Arkadiusz Wydłowski.

 

Grzegorz Szymański ze Stowarzyszenia „Stalowcy” dodaje: – Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim kibicom gorzowskiej Stali. Dzięki ich pomocy i zebraniu ogromnej ilości kapsli będziemy mogli przygotować w tym sezonie atrakcyjne oprawy. W dodatku, dzięki wsparciu finansowemu, wyszliśmy naprzeciw kibicom wybierającym się na inaugurację sezonu do Wrocławia. Przejazd autokarami do stolicy Dolnego Śląska w tym roku jest tańszy niż w latach poprzednich.

 

Kompania Piwowarska, właściciel marki Tyskie, obiecał już, że dołoży wszelkich starań aby wspierać i doceniać naszych wiernych fanów oraz konsumentów marki. – Na pewno nie będzie to nasz ostatnia inicjatywa. Do zobaczenia podczas zmagań ligowych – zakończył Arkadiusz Wydłowski.

Udostępnij