Gorzowski klub po raz kolejny wychodzi do firm i przedsiębiorstw z propozycją sprzedaży biletów w atrakcyjnych cenach…

 

Przygotowana oferta dla firm na sezon 2014 to kontynuacja zeszłorocznej akcji, skierowanej do firm chcących zakupić bilety dla swoich pracowników w promocyjnych cenach. Klub zarezerwował pulę 2000 miejsc na każdy mecz w wyznaczonych sektorach na drugim łuku gorzowskiego stadionu. Ceny biletów wynoszą 20 złotych za sztukę!

 

– Zachęcamy przedstawicieli firm do skorzystania z oferty Stali, co przyczyni się nie tylko do budowania pozytywnych postaw kibicowania wśród swoich pracowników, ale przede wszystkim do uzyskania najlepszych cen. Zamówienia na bilety można składać u swoich opiekunów. W przypadku firm, które udział biorą pierwszy raz, zamówienia proszę składać na adres: sekretariat@stalgorzow.pl. Kontakt odbywa się również pod numerem telefonu 601 383 111 – mówi Michał Kurzawski, dyrektor handlowy Stali Gorzów i koordynator BSC.

 

Oferta dotyczy meczów Stali w rozgrywkach Drużynowych Mistrzostw Polski z wyjątkiem spotkania z Gdańskiem (wówczas cena zmaleje do 15 złotych), oraz meczu z Falubazem i rundy play-off.

 

Pod uwagę brane są następujące sektory:

Trybuna Niska – Sektory: 1, 2, 3, 4, 5.

Trybuna Wysoka – Sektory: 29, 30, 31, 37, 38, 39, 40.

 

Akcja będzie kontynuowana podczas kolejnych spotkań ligowych o czym będziemy na bieżąco informować.

Udostępnij