Już tylko godziny dzielą nas od inauguracji sezonu przy ulicy Śląskiej. Na pierwszy mecz Ekstraligi na Stadionie im. Edwarda Jancarza w roli przybywa silna Unia Leszno. Pokażmy naszym zawodnikom, że będą mieli w nas wsparcie!

 

Gorzowska Stal pierwszy ligowy pojedynek na własnym torze rozegra 20. kwietnia. Tego dnia podopieczni Piotra Palucha zmierzą się z drużyną FOGO Unii Leszno. Zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko i walka o prymat w żużlowej Ekstralidze. Po pierwszej kolejce rozgrywek Byki” przewodzą ekstraligowej tabeli, ale Stalowcy tracą do nich zaledwie cztery małe punkty, które na dobrą sprawę mogą zostać odrobione już po pierwszym wyścigu przy Śląskiej.

 

Zawodnicy liczą mocno na wsparcie kibiców i energiczny doping, który poniesie ich do zwycięstwa. W dodatku, spotkanie będzie okraszone wieloma atrakcyjnymi akcjami i wydarzeniami towarzyszącymi.

 

Stowarzyszenie Kibiców Stali Gorzów „Stalowcy” przygotowało ciekawą oprawę na cały stadion, dzięki czemu wszyscy kibice będą mogli wziąć w niej udział. Będzie też inauguracja sektora rodzinnego, gdzie znajdzie się maskotka Stali częstująca dzieci słodyczami. „Stalusiowi” towarzyszyć będą animatorzy malujący małym dzieciom twarze i przeprowadzający tzw. baloniadę, czyli formę stadionowej choreografii. Ponadto po raz pierwszy zaprezentuje się Mała Eskorta – z naszymi zawodnikami podczas prezentacji pojawią się najmłodsi kibice.

 

W niedzielę rusza ważny i duży projekt kart ratowniczych. Jest on realizowany na lokalnym gruncie dzięki porozumieniu gorzowskiego klubu, Ergo Hestii i firmy Klim Ubezpieczenia.

 

– Karty ratownicze to szczytny cel związany z podnoszeniem bezpieczeństwa kierowców i pasażerów w aucie. Gdyby doszło do wypadku lub zdarzenia, w którym potrzebna byłaby akcja prowadzona przez służby ratunkowe, tego typu karta znajdującą się na podszybiu za osłonką przeciwsłoneczną i naklejka na szybie informują ratowników w jaki sposób ciąć karoserię. Taka informacja skraca pomoc o około 30 procent czasu, a to przekłada się na to, że można uratować wiele istnień ludzkich i przyspieszyć czas udzielania pomocy – tłumaczy Krzysztof Klimczak z Klim Ubezpieczenia.

 

Namiot, w którym będzie można otrzymać specjalną kartę i naklejkę na szybę zlokalizowany będzie obok stoiska z klubowymi gadżetami. 

 

Ważna informacja dla tych, którzy z zakupem biletu lubią czekać na ostatnią chwilę. Pół godziny przed spotkaniem, w kasach stadionowych będzie możliwość wyboru tylko i wyłącznie sektora, w którym chcemy siedzieć – nie będzie możliwości wyboru miejsc. Jedna z kas będzie otwarta od godziny 14, pozostałe od godziny 17. Przypominamy – mecz z FOGO Unią Leszno już w najbliższą niedzielę o godz. 19:00!

 

Ceny biletów – link.

Udostępnij