Od 25 kwietnia w Centrum Handlowym NoVa Park działa jedyny, oficjalny sklep Stali Gorzów. Klub Sportowy Stal Gorzów serdecznie zaprasza wszystkich kibiców do odwiedzania nowego punktu.

 

W lokalu obsługą klientów będą zajmowały się dwie dziewczyny, które pomogą w wyborze gadżetów, przy sprzedaży biletów wskażą najatrakcyjniejsze miejsca, jak również odpowiedzą na pytania najbardziej dociekliwych kibiców.

 

Sklep składa się z kilku stref. Pierwsza to strefa kibicowska, w której można nabywać gadżety związane z naszą drużyną (czapki, koszulki, kurtki, portfele). W dalszym ciągu będą uzupełniane w nim nowe żółto-niebieskie gadżety.

 

Lokal posiada też kącik dla dzieci, znajduje się w nim suchy basen”, tzn. basen z żółto-niebieskimi piłeczkami, w którym mogą bawić się najmłodsi. Po kilku dniach widać, że jest on bardzo popularny wśród najmłodszych fanów, którzy licznie odwiedzają to miejsce.

 

W kąciku kawowym tuż po długim weekendzie majowym pojawi się automat z kawą oraz zimne napoje. Aktualnie można w nim usiąść na wygodnej sofie i oglądać na 55-calowym telewizorze materiały związane ze Stalą Gorzów oraz mecze naszej drużyny.

 

Gratką dla miłośników przeszłości i tradycji jest kącik historyczny, w którym stoi wyeksponowany motor żużlowy, obok którego umieściliśmy manekina ubranego w kevlar Tomasza Golloba, w którym wymieniony zawodnik w 2010 roku zdobył Indywidualne Mistrzostwo Świata. Niebawem kącik zostanie uzupełniony o puchary, jakie zdobyła Stal na przestrzeni swojej historii.

Udostępnij