W kwietniu po Klubie Kibica Międzyrzecz powołany został drugi Klub Kibica gorzowskiej Stali z Międzychodu. 25 kwietnia odbyło się spotkanie założycielskie grupy.

 

W Międzychodzie w roli gości zjawili się trener Stali Piotr Paluch oraz junior Łukasz Kaczmarek. Na początku przedstawiliśmy zgromadzonym kibicom ideę Klubów Kibica, a o nowo powstałej grupie opowiedział jej lider Sławomir Bober. Później do głosu doszedł szkoleniowiec Stali, który analizował szczegółowo pierwsze w tym sezonie ligowe mecze Stalowców. O przygotowaniach do sezonu i celach, zarówno drużynowych, jak i indywidualnych, opowiedział Łukasz Kaczmarek.

 

W programie spotkania nie zabrakło czasu na pytania od publiczności. Kibice z Międzychodu pytali o bieżący sezon, dyspozycję naszych zawodników, ich zaplecze sportowe, ale nie zabrakło też pytań o telewizyjne transmisje żużlowe, moc żużlowej maszyny czy byłych żużlowców żółto-niebieskich.

 

Najmilszym akcentem spotkania był czas na autografy, wspólne zdjęcia i luźne rozmowy z trenerem i Łukaszem. Zgromadzeni kibice pokazali, że w Międzychodzie żużel i Stal mają ugruntowaną pozycję, a Klub Kibica Międzychód będzie działał bardzo prężnie, jako jedna z flagowych grup gorzowskiego klubu.

 

W spotkaniu założycielskim uczestniczyło ponad 50 osób. Serdecznie dziękujemy Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie za udostępnienie sali.

 

 

 

Udostępnij