Woodwaste - najtańsza energia dla Twojego domu.

Gorzowska Stal ma za sobą już dwa spotkania Enea Ekstraligi na własnym torze. Dotychczas podopieczni Piotra Palucha pokonali drużyny z Leszna oraz Gdańska. We wtorek ruszamy ze sprzedażą biletów na cztery spotkania, które rozegrane zostaną na stadionie im. Edwarda Jancarza. 

Kibice mogą nabyć wejściówki na czerwcowe pojedynki z Kantoronline Włókniarzem Częstochowa (08.06) i Unibaxem Toruń (29.06) oraz mecze z Grupa Azoty Unia Tarnów (10.08) i Betard Spartą Wrocław (07.09).

Sprzedaż biletów na mecz z SPAR Falubazem Zielona Góra, w związku z tym, iż jest to spotkanie podwyższonego ryzyka wymaga dodatkowych procedur i zostanie uruchomiona w późniejszym terminie.

Bilety do nabycia w sklepie klubowym w C.H. NoVa Park, punktach partnerskich oraz na stronie www.stal.kupbilety.pl.

Punkty partnerskie prowadzące sprzedaż biletów Stali Gorzów:
– KLIM Ubezpieczenia – Gorzów Wlkp., ul. Sikorskiego 115 (Dom Usług, parter od strony Parku 111)
– Stacja paliw Petrotrans – Międzyrzecz – droga na Rokitno za Strażą Pożarną
– EBIS Tonery, Atramenty – Gorzów Wlkp., ul. Jana Dekerta 18 lok. 2, wyłącznie pn-pt 9:00-17:00, www.ebis.pl

W przypadku, gdy nie jest znana godzina spotkania kibicowi przysługuje prawo do zwrotu wejściówki trzy dni po terminie, w którym ustalona zostanie godzina meczu. Zwroty tylko i wyłącznie w sklepie klubowym za okazaniem paragonu fiskalnego.

Wejście na bilety ulgowe przysługuje wyłącznie młodzieży uczącej się, studentom do 25 roku życia, kobietom, rencistom i emerytom za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki.

Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny (bez rezerwacji miejsca).

W sprzedaży są również:

– Bilety VIP (sektory 18-21) – 300 zł – upoważnia do wejścia na trybunę główną przed i w trakcie zawodów oraz skorzystania z cateringu jak również upoważnia do wejścia do parku maszyn po zakończonych zawodach – liczba biletów ograniczona.

Szczegóły odnośnie biletów VIP można uzyskać pod nr tel. (095) 735 62 45.

Udostępnij