Od niedawna przy stadionie im. Edwarda Jancarza funkcjonuje tor kartingowy. Kibice gorzowskiej Stali mogą liczyć na zniżki i promocje.

 

Wszystko zaczęło się od pokazu jazdy w wykonaniu właścicielki E-Racing Center podczas Moto Racing Show. – Pani Elżbieta robiła pokaz kartingów na Moto Racing Show. Od słowa do słowa doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć tor w Gorzowie. Zaproponowałem oczywiście stadion przy Śląskiej, bo tego typu atrakcja jak najbardziej pasuje do konwencji obiektu – mówi Włodzimierz Rój, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji.

 

Dla posiadaczy karnetu na mecze Stali E-Racing Center przygotował kilka promocji. – 50 procent zniżki za sesję 8 minut w gokarcie o mocy 8KM – cena regularna to 30 zł (cały tydzień) – zniżka dotyczy osób posiadających kartę członkowską GokartSystem (do kupienia na naszym torze w cenie 10 złotych). Ponadto po wygranym meczu u nas, dla klientów posiadających bilet na mecz przewidujemy 5 zł zniżki na przejazd 8 min. gokartem o mocy 8 KM przy okazaniu biletu. Zniżka ważna będzie 5 dni od daty meczu. Jedna zniżka na jedną osobę – wymienia Elżbieta Sobczuk, właściciel toru kartingowego.

 

Jak dodaje dyrektor Rój, w planach jest przeprowadzenie Grand Prix Gorzowa w kartingach, którego finał miałby odbyć się na Moście Staromiejskim podczas tegorocznego Moto Racing Show.

 

Możliwość nieodpłatnego skorzystania z toru będzie miała miejsce podczas festynu rodzinnego OSiR-u i dnia dziecka.

Udostępnij