W odpowiedzi na apel Pana Prezydenta Bronisława Komorowskiego skierowany do wszystkich środowisk dotyczący obchodów „Roku Wolności”, Ministerstwo Sportu zorganizowało plebiscyt na SPORTOWCA 25-LECIA.

Grono nominowanych to 25 sportowców, którzy wnieśli unikalny wkład na przestrzeni ostatnich 25 lat w rozwój czy historię polskiego sportu. Nominowani, to sportowi bohaterowie narodowi ostatnich 25 lat polskiej sportowej rzeczywistości. Wśród nominowanych jest jeden żużlowiec. Ikona sportu żużlowego w kraju i na świecie Tomasz Gollob. Miłośnicy czarnego sportu mogą oddawać swoje głosy na naszego Mistrza. Decydując się na oddanie głosu na Tomasza Golloba, dokładamy swoją cegiełkę do promocji naszej ulubionej dyscypliny na arenie wielu dyscyplin sportowych.

 

Jeśli chcesz, aby nasz Mistrz Tomasz Gollob ikona czarnego sportu zaistniała w pentaonie gwiazd sportowych ostatniego 25 lecia, oddaj na niego swój głos. Plebiscyt Ministerstwa Sportu to najważniejszy i oficjalny plebiscyt na SPORTOWCA 25-LECIA w naszym kraju. Partnerami plebiscytu są: TVP i Przegląd Sportowy, za pośrednictwem których możemy głosować.

Udostępnij