Klub Sportowy Stal Gorzów od pewnego czasu współpracuje z siecią sklepów As. W 12 punktach na terenie północnej części województwa kibice mogą zakupić dzięki temu gadżety klubowe.

 

Gadżety Stali sprzedawane są w 12 sklepach sieci As. Cztery znajdują się na terenie Gorzowa (a obecnie powstaje już piąty), pozostałe w okolicznych miejscowościach, jak np. Strzelce Krajeńskie.

 

– Jesteśmy siecią, która chce rozwijać się na północy województwa lubuskiego, dlatego postanowiliśmy nawiązać współpracę ze Stalą, by jeszcze bardziej zżyć się z lokalną społecznością i kibicami żółto-niebieskich. Myślę, że to dobry kierunek by wspólnie działać i się wspierać, choć mamy nadzieję, że nasza współpraca rozwinie się. Pierwszy rok wspólnych działań to dla nas okres na „przetarcie” się, poznanie. Od przyszłego roku chcemy rozwinąć skrzydła i iść dalej – przygotowywać dla kibiców wspólne akcje i konkursy – mówi Tomasz Skowroński z sieci sklepów As.

 

Arkadiusz Kuświk, specjalista ds. marketingu Stali Gorzów przyznaje, że obie strony są bardzo zadowolone z nawiązanej współpracy: – Wspólne działania przebiegają wzorowo i mamy nadzieję, że ta kooperacja będzie się rozwijać. Jeśli chodzi o nasze gadżety w sklepach As, to kibice mogą kupić tam np. smycze, szaliki czy kubki – podsumowuje pracownik klubu.

Udostępnij