Jeszcze nie opadły emocje związane z derbowym pojedynkiem, a żółto-niebiescy myślami muszą być przy kolejnym meczu. W najbliższą niedzielę gorzowska Stal na własnym obiekcie zmierzy się z drużyną Unibaxu Toruń. Przypominamy, iż sprzedaż biletów na ten pojedynek trwa.

Kibice cały czas mogą nabyć wejściówki na spotkania z: Unibaxem Toruń (29.06), Grupa Azoty Unia Tarnów (10.08) i Betard Spartą Wrocław (07.09). 

Bilety do nabycia w sklepie klubowym w C.H. NoVa Park, punktach partnerskich oraz na stronie www.stal.kupbilety.pl. 

Punkty partnerskie prowadzące sprzedaż biletów Stali Gorzów: 
– KLIM Ubezpieczenia – Gorzów Wlkp., ul. Sikorskiego 115 (Dom Usług, parter od strony Parku 111) 
– Stacja paliw Petrotrans – Międzyrzecz – droga na Rokitno za Strażą Pożarną 
– EBIS Tonery, Atramenty – Gorzów Wlkp., ul. Jana Dekerta 18 lok. 2, wyłącznie pn-pt 9:00-17:00, www.ebis.pl 

W przypadku, gdy nie jest znana godzina spotkania kibicowi przysługuje prawo do zwrotu wejściówki trzy dni po terminie, w którym ustalona zostanie godzina meczu. Zwroty tylko i wyłącznie w sklepie klubowym za okazaniem paragonu fiskalnego. 

Wejście na bilety ulgowe przysługuje wyłącznie młodzieży uczącej się, studentom do 25 roku życia, kobietom, rencistom i emerytom za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki.

Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny (bez rezerwacji miejsca).

W sprzedaży są również:

– Bilety VIP (sektory 18-21) – 300 zł – upoważnia do wejścia na trybunę główną przed i w trakcie zawodów oraz skorzystania z cateringu jak również upoważnia do wejścia do parku maszyn po zakończonych zawodach – liczba biletów ograniczona.

Szczegóły odnośnie biletów VIP można uzyskać pod nr tel. (095) 735 62 45.

Udostępnij