Grand Prix Polski w Gorzowie przyciąga gości z całego świata. W tym roku swój udział w imprezie zapowiedzieli m.in. kibice z… Brazylii.

 

Nie jest tajemnicą, że gorzowska odsłona Grand Prix jest zawsze bardzo atrakcyjną ofertą, zarówno dla kibiców z Gorzowa, Polski, jak i całego świata. Miłośników speedway’a przyciąga piękny obiekt im. Edwarda Jancarza, świetna atmosfera i cała gorzowska otoczka Grand Prix, z Moto Racing Show na czele. Nie inaczej będzie w tym roku.

 

Prezes Stali Ireneusz Maciej Zmora podał do wiadomości, że sprzedano już ponad cztery tysiące biletów na sierpniowe zawody w Gorzowie. Wśród nabywców znaleźli się nawet kibice żużla z odległej Brazylii…

 

– Zamówienia na bilety napływają do nas z różnych miast i stron świata. Swoją obecność zapowiedzieli już kibice z Europy – pobliskich Niemiec, Rosji, Wielkiej Brytanii czy krajów skandynawskich – Danii i Szwecji. Ale również kontaktowała się z nami sympatyczna para z Brazylii, która nabyła już wejściówki na zawody – zdradza prezes żółto-niebieskich.

 

Grand Prix Polski w Gorzowie odbędzie się 30 sierpnia. Przypominamy, że wciąż trwa sprzedaż biletów.

 

Sprzedaż otwarta (od 26.03.2014):

 

Trybuna Niska:

1 łuk – 90zł

Prosta – 130zł

2 łuk – 65zł

 

Trybuna Wysoka:

1 łuk – 120zł

Prosta – 150zł

2 łuk – 90zł

 

Jednocześnie przypominamy, iż istnieje możliwość zakupu biletów dla firm po promocyjnych cenach. Minimalne zamówienie to 10 biletów. Zamówienia prosimy kierować na adres email: i.stach@stalgorzow.pl. Szczegóły pod numerem telefonu: 508 256 888.

 

Sprzedaż biletów dla firm (minimum 10 sztuk):

 

Trybuna Niska:

1 łuk – 80zł

Prosta – 115zł

2 łuk – 60zł

 

Trybuna Wysoka:

1 łuk – 110zł

Prosta – 135zł

2 łuk – 80zł

 

Bilety VIP w cenie 600zł do nabycia w siedzibie Klubu. Szczegóły odnośnie wejściówek VIP pod numerem telefonu 505 111 888.

 

Bilety na Grand Prix do nabycia w sklepie klubowym w Centrum Handlowym NoVa Park oraz na stronie www.stal.kupbilety.pl.

Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny (bez rezerwacji miejsca).

 

Udostępnij