Grand Prix na żużlu najbardziej spośród lokalnych imprez rozsławia Gorzów w Polsce – tak uważają słuchacze Radia Gorzów, którzy wzięli udział w cotygodniowej sondzie rozgłośni.

 

W ubiegłym tygodniu w swojej regularnej sondzie internetowej Radio Gorzów pytało słuchaczy, które wydarzenie jest najlepszą promocją Gorzowa w kraju. 37 procent internautów uznało, że najbardziej rozsławia nas Grand Prix na żużlu. 24 procent głosujących za najlepszą promocję uznało Reggae Nad Wartą, a na trzecim miejscu z 16 procentami znalazły się Międzynarodowe Spotkania Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa.

 

Również mieszkańcy przepytywani na ulicach miasta w większości jako najlepszą promocję na zewnątrz wskazywali żużel, Grand Prix i Klub Sportowy Stal Gorzów. – Jestem z Krakowa, mieszkam tu przypadkowo. Wczoraj byłam na zawodach żużlowych. Są wspaniałe, i uważam, że to was promuje. Moim odwiecznym marzeniem był udział w zawodach żużlowych. Jancarza i innych wspaniałych oglądałam w telewizji. A wczoraj miałam okazję być na stadionie i byłam zachwycona ludźmi, atmosferą i wszystkim innym – podsumowała jedna z przepytywanych pań. Sonda uliczna odbyła się dzień po meczu z toruńskim Unibaxem. 

Udostępnij