Od sezonu 2014 kibicom na Stadionie im. Edwarda Jancarza towarzyszą trzy kamery, które na żywo transmitują obraz na telebimach znajdujących się na obiekcie. Nowością są rozmowy przeprowadzane ze znanymi osobistościami, fanami żółto-niebieskich, a także w miarę możliwości z żużlowcami w trakcie trwania zawodów.

Do tej pory na dwóch wielkich ekranach mogliśmy zobaczyć m.in. gorzowianina, piłkarza Lecha Poznań – Dawida Kownackiego, zawodnika MMA – Michała Materlę czy też futbolistów drużyny Stal Grizzlies Gorzów. Warto dodać, że również każda z osób znajdujących się na trybunach ma szansę na udzielenie krótkiego wywiadu. W następnych spotkaniach publiczność „Jancarza” czekają kolejne niespodzianki.

Wszystkie urządzenia rejestrujące mecz pełnią inne funkcje. Jedno z nich zlokalizowane jest pod wieżyczką na prostej startowej i swoim „okiem” ogarnia biegi, nagrywa materiał na potrzeby powtórek. Druga kamera znajduje się w parku maszyn, aby na bieżąco przekazywać kibicom sytuację za kulisami. Ostatni z aparatów nagrywających jest mobilny, a za cel ma obrazowanie publiki oraz jej uczuć, emocji. To urządzenie (wraz z zewnętrznym mikrofonem) wykorzystuje się bezpośrednio do transmitowania wywiadów. Klub Sportowy Stal Gorzów stara się pokazać fanom jak najwięcej podczas widowisk żużlowych – czasami na przeszkodzie stają problemy techniczne, jednak stale trwające testy i udoskonalenia będą miały wpływ na poprawę jakości livecamów.

Kolejnym, lecz jednak nie tak nowym, udogodnieniem dla miłośników Stali jest telewizja klubowa – Stal TV. Organ ten ma za zadanie nagrywanie konferencji prasowych, rejestrowanie wypowiedzi pomeczowych z udziałem zawodników obu drużyn (gorzowskiej Stali oraz zespołu gości), a także wspieranie przy organizacji i prowadzeniu różnego rodzaju kampanii (np. marketingowych). Serdecznie zapraszamy do śledzenia i subskrybowania oficjalnego kanału Stali Gorzów na serwisie YouTube, który nazywa się stalgorzowpl. Znajdują się tam wszystkie materiały przygotowane przez Stal TV.

Warto przypomnieć o oficjalnych kontach Klubu Sportowego Stal Gorzów na popularnych portalach społecznościowych. Na Facebooku można nas znaleźć, wpisując w wyszukiwarkę „Stal Gorzów”, a na Instagramie oraz na Twitterze identyfikujemy się nazwą „stalgorzow1947”.

Zachęcamy kibiców do śledzenia najświeższych informacji związanych z drużyną żółto-niebieskich za pośrednictwem wyżej opisanych udogodnień oraz do wspierania funkcjonowania livecamów  poprzez chętne udzielanie wywiadów wyświetlanych na telebimach.

Udostępnij