Klub Sportowy Stal Gorzów doczekał się nowego partnera. Jest nim jedna z największych korporacji taksówkarskich w Gorzowie – Taxi Joker.

 

Nawiązana niedawno współpraca ma dwa cele. Jeden z nich to ukłon w stronę fanów żółto-niebieskich. – Zachęcamy, żeby w dniu meczu kibice porzucili auta na rzecz dojazdu taksówkami na stadion. Każdy, kto okaże karnet meczowy, dostanie 20 procent upustu na kurs – mówi Jacek Gumowski, marketing manager Stali Gorzów.

 

Drugi cel to promocja klubu i wydarzeń na Stadionie im. Edwarda Jancarza. Korporacja w swojej flocie posiada 40 taksówek, każda z nich ma na przednich drzwiach hasło „To moja drużyna”, żeby móc łatwo zlokalizować takowy środek komunikacji. Dodatkowo każde wydarzenie na Jancarzu” związane z żużlem będzie promowane przez plakaty, które taksówki wożą w oknach.

 

– Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie się owocnie rozwijała. Myślę, że kibice będą zadowoleni z naszych usług i zniżek, a w dniu zawodów nie będą musieli jechać na Zawarcie autami. Dodam, że część z naszych kierowców, to kibice uczęszczający regularnie na mecze Stali. Zapraszamy do korzystania ze swoich usług – mówi Ryszard Łukowski, współwłaściciel Taxi Joker.

Udostępnij