Redakcja www.stalgorzow.pl zachęca kibiców do zakupu programu zawodów na mecz z Unią Tarnów. W środku jak zwykle podsumowania ostatnich występów Stalowców oraz ciekawe wywiady.

 

W programie jak zwykle znajdziecie relację z ostatniego spotkania żółto-niebieskich, podsumowanie występów naszych zawodników za granicą i opis drużyny przyjezdnej oraz ich lidera.

 

Ponadto zapraszamy do lektury artykułu opowiadającego o specyfice stalowych live camów i Stal TV. W kolejnym tekście przyjrzymy się diecie naszych żużlowców, a w strefie wywiadów tym razem rozmowy z wieloletnim mechanikiem gorzowskiej Stali Stanisławem Maciejewiczem i naszym fizjoterapeutą Jerzym Buczakiem.

 

Program już dziś można nabyć w sklepie klubowym w galerii Nova Park. W dniu meczu można kupić go w kasach stadionowych (od godziny 13:00) i w punkcie z gadżetami. Dodatkowo programy będą sprzedawać dwie podprowadzające na koronie stadionu. Cena: 12 złotych.

 

Poniżej zajawka rozmowy z panem Stanisławem Maciejewiczem:

 

„(…)W 1973 roku zdobyliśmy DMP. Współpraca układała nam się świetnie, bo zawodnicy byli w większości moimi rówieśnikami. W Chorzowie w finale IMŚ Zenon Plech zdobył brązowy medal, a ja też już w tym uczestniczyłem. Zdążyłem się wprawić. W 1975 roku wyjechałem jako najmłodszy mechanik kadrowy z reprezentacją Polski. Pojechaliśmy do Ole Olsena na otwarcie stadionu w Vojens. Oprócz mnie był Rysiu Fabiszewski, Boguś Nowak i dyrektor Głowania jako kierownik ekipy. Zajechaliśmy tam w nocy. Cały tor był zarośnięty, nie było parkingu. Poszliśmy spać. O godzinie 12:00 był już parking, odbyły się piękne zawody, których nie zapomnę do końca życia.”

 

Udostępnij