Uczestnicy sondy ulicznej przeprowadzonej przez www.stalgorzow.pl odpowiadali na pytania dotyczące kontynuacji rozgrywania turnieju Grand Prix w naszym mieście, o jego pozytywnych i negatywnych stronach, ewentualnych zmianach, wprowadzeniu biletów rodzinnych oraz innych dodatkowych atrakcjach.

 

Justyna Brodzińska, fanka Stali Gorzów:

„Zdecydowanie popieram organizację tego typu turnieju w naszym mieście. Jest to dobra promocja miasta, w której pomagają również media, dając większą szansę rozpoznawalności. Dzięki takiemu wydarzeniu ludzie z innych miast mogą przyjechać do mniej znanej przez nich miejscowości, nie tylko na wydarzenie sportowe, ale również poznać jej uroki. Atmosfera turnieju GP w Gorzowie jest świetna! Śmiało można ją porównać do innych wielkich imprez sportowych w naszym kraju. Uważam jednak, że ceny biletów mogłyby być niższe, aby zachęcić większą rzeszę ludzi do przyjścia na tego typu imprezę. Mile widziane byłyby bilety rodzinne, a także konkursy organizowane dla kibiców, z możliwością wygrania karnetu albo spotkania z zawodnikami. Moim zdaniem, turniej GP w Gorzowie stoi na wysokim poziomie.”

 

Henryk Krótki, instruktor nauki jazdy „ABC”:

„Uważam, że organizowanie takiego typu turnieju jest naszemu miastu jak najbardziej potrzebne. Dzięki takiej imprezie, Gorzów jest znany nie tylko w Europie, ale również na całym świecie. Podczas turnieju panuje niesamowita atmosfera, co przyciąga wielu ludzi do przyjścia na stadion. Gdyby podczas przerw w zawodach można było wprowadzić pokaz młodych żużlowców ze szkółki w Wawrowie, z pewnością sprzyjałoby to widowisku. Ceny biletów mogłyby być niższe, ale według mnie, jak na taką rangę imprezy, nie jest ona za wysoka. Poziom turnieju Grand Prix w Gorzowie jest bardzo wysoki, ze względu na konstrukcję toru, która wymaga od zawodników wysokich umiejętności.”

 

Beata Ejma, kibic Stali Gorzów:

„Chciałabym, aby turniej cyklu GP w następnych latach, nadal był rozgrywany w Gorzowie, bo jest dobrą promocją naszego miasta. Ludzie przyjeżdżają do nas z różnych stron kraju, ale także świata. Podoba mi się organizacja tej imprezy. Cena biletów jest dobra, na ich zakup może sobie pozwolić przeciętny mieszkaniec naszego regionu. Uważam, że jeden sektor można by przeznaczyć dla rodziny, która miałaby możliwość zakupienia wspólnej wejściówki. W trakcie przerw w zawodach, można zorganizować pokaz dobrych stron nie tylko naszego miasta, ale także całego województwa. Po zakończeniu imprezy, mile widziana byłaby organizacja muzycznego koncertu. Impreza w Gorzowie stoi na wysokim poziomie. Tor jest dobrze przygotowany i wymagający dla zawodników. Nasz obiekt jest dobrze skonstruowany, co umożliwia dobrą obserwację spotkania z każdego miejsca na stadionie.”

 

Bogumiła Grądys, wierna fanka Stali Gorzów:

„Turniej Grand Prix jest jedną z lepiej organizowanych imprez w Gorzowie. Bardzo chciałabym, aby impreza pozostała w naszym mieście na kolejne lata. Jest dobrą reklamą naszego miasta, do którego przyjeżdżają kibice z całego świata. Organizacja turnieju jest bardzo dobra. Zakup biletów jest odpowiednio wcześnie zorganizowany w wygodnej dla kibica formie. Cena wejściówek na Grand Prix jest bardzo tania, co przekłada się na ilość kibiców na stadionie. Podczas przerw technicznych, można zorganizować pokaz skrótów multimedialnych z poprzednich turniejów GP, które byłyby wyświetlane na telebimach.”

 

Małgorzata Zagórska, kibic z Wawrowa:

„Jestem za organizacją turnieju Grand Prix w Gorzowie przez kolejne lata. Jest to świetna impreza. Dzięki działalności mediów dobrze promuje nasze miasto. Organizacja stoi na bardzo wysokim poziomie. Cena biletów jest adekwatna do rangi imprezy. W trakcie przerw, można by zaprezentować tańce ludowe Małych Gorzowiaków. Myślę, że poziom turnieju jest wysoki.”

 

Udostępnij