Przed nami żużlowe święto w Gorzowie Wielkopolskim. 30. sierpnia na stadionie im. Edwarda Jancarza rozegrany zostanie turniej Grand Prix Polski.

 

Od poniedziałku 18 sierpnia 2014 roku przedstawiciele mediów – dziennikarze i fotoreporterzy, mogą akredytować się na zawody GORZOW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX POLSKI 2014. Proces akredytacyjny skończy się we wtorek 26 sierpnia 2014 roku do godz. 10. Wnioski akredytacyjne mogą być składane wyłącznie za pośrednictwem strony www.speedwaygp.com

Po 26 sierpnia nie będzie możliwości akredytowania się na zawody! Informacja o przyznaniu bądź odrzuceniu wniosku akredytacyjnego zostanie przesłana na adres e-mail podany w zgłoszeniu.

Prosimy, aby przed złożeniem wniosku o akredytację, dokładnie zapoznali się Państwo z Regulaminem przyznawania akredytacji dziennikarskich, który jest dostępny na stronie www.speedwaygp.com w zakładce „Media”.

Biuro prasowe zastrzega sobie prawo wprowadzenia limitów akredytacji dla poszczególnych redakcji lub agencji. Akredytacje wydawane będą wyłącznie osobom pełnoletnim.

 

Dziennikarzom akredytowanym na sezon 2014 przypominamy, iż akredytacje całosezonowe podczas zawodów Grand Prix nie obowiązują.

W przypadku jakichkolwik pytań prosimy o kontakt z Oficerem Prasowym – Iga Łaputa – i.laputa@stalgorzow.pl.

Udostępnij