Rozpoczęło się wielkie odliczanie do startu największej żużlowej imprezy roku – Gorzów FIM Speedway Grand Prix of Poland. Już 30-ego sierpnia na stadionie imienia Edwarda Jancarza spotkają się najlepsi zawodnicy na świecie, którzy rywalizować będą o mistrzowski tytuł. Oprócz wielkich sportowych emocji, na kibiców czekać będzie moc atrakcji, począwszy od wystawy kolekcjonerskich motocykli żużlowych, na najlepszym pokazie fajerwerków skończywszy!

„Od początku, czyli od otwarcia bram o godzinie 17:00 zapraszamy Kibiców do udziału w konkursach w strefie Monstera. Tam też będzie można spotkać riderów z ich stajni.” – mówi Jacek Gumowski, Marketing Manager. Będzie to jedna z wielu okazji zdobycia autografów najlepszych, w tym przypadku, Grega Hancocka, Darcy Warda oraz Chrisa Holdera. Scena Monstera ustawiona będzie tuż po wejściu na stadion.

„O 17:15 mamy pierwszą sesję autografów z udziałem czołowych zawodników, w której na pewno weźmie udział Bartek Zmarzlik oraz dwóch innych żużlowców wybranych przez BSI. O 17:30 dojdzie do zmiany warty i miejsce trzech wybrańców wejdzie Tomasz Gollob. Wszystko usytuowane będzie w pobliżu Parku Maszyn.” W międzyczasie zachęcamy do obejrzenia wystawy kolekcjonerskich motocykli żużlowych – 13 z nich stanie za trybuną na wyjściu z pierwszego łuku gorzowskiego stadionu.

„O 18:48 startujemy z prezentacją zawodników i w tym momencie przy pomocy Stowarzyszenia Kibiców „Stalowcy” wesprzemy naszych rodaków największą oprawą, bo 110 metrową w barwach narodowych. Po biegu ósmym przeprowadzimy na żywo wywiad z murawy z Tomaszem Gollobem. Liczymy, że gromkimi brawami podziękujemy mu za to, co zrobił dla polskiego speedway’a. Nowością będą także live cam’y które używamy na meczach ligowych, a którymi pochwalimy się w GP. Przy pomocy trzech zdalnych kamer będziemy pokazywać w przerwach technicznych zabawę na stadionie. Liczymy na czynny udział Kibiców z całego świata, którzy będą gościć na SGP w Gorzowie.” – dodaje Jacek Gumowski.

 „Ostatnim elementem, który zawsze kończy rundę gorzowską SGP jest pokaz fajerwerków zaraz po dekoracji.” Warto więc zostać kilka minut i obejrzeć to wybuchowe widowisko!

„Chcemy jeszcze raz serdecznie zaprosić do Gorzowa, ale nie tylko na Grand Prix, lecz także na weekend mocnych wrażeń. Zaczynamy już w piątek od Moto Racing Show w ścisłym centrum Gorzowa i oficjalnym treningiem o 17:00.” Przypominamy, iż wejście na trening odbywać się będzie od ulicy Jasnej po pokazaniu programu zawodów.

Udostępnij