Już tylko dwa dni zostały do Gorzow FIM Speedway Grand Prix of Poland! Zainteresowanie ze strony zagranicznych kibiców rośnie z dnia na dzień. Wśród nich największą grupę tworzyć będą fani z Niemiec – do miasta położonego nad Wartą zawita blisko 1000 osób! Poniżej prezentujemy wypowiedzi kilku z nich.

 

Markus Strebe z Lübz był w zeszłym roku w Gorzowie i z chęcią tu wróci tym razem, zachwycony jest przede wszystkim nowym stadionem. Obstawia wygraną Krzysztofa Kasprzaka.

 

Thomas Piel z Teterow zdecydował się na przyjazd ze względu na fakt, iż „Gorzów jest w pobliżu naszego domu. Tak więc, SGP w Gorzowie jest dla nas dzień drogi. Jeździmy w sezonie Grand Prix na wiele imprez. Byliśmy w tym roku w Pradze, Cardiff i możliwe, że będziemy także w Toruniu.” Bernd Quaschning z Neubrandenburg dodaje: „Zawsze podobało mi się w Gorzowie, czy zawody ligowe, mistrzostwa świata i Speedway Grand Prix. Dla mnie to priorytet być na wydarzeniach w Gorzowie. Według mnie oczywiście wygra Krzysztof Kasprzak, mam nadzieje, że również Martin Smolinski pojedzie dobrze.”

 

Christian Froschauer z miejscowości Plattling zdecydował się na przyjazd do Gorzowa ze względu na fakt, że został nominowany na sędziego FIM World Speedway League które odbędzie się w niedzielę w Zielonej Górze, więc chce przy okazji odwiedzić SGP Gorzów. „Już byłem w Gorzowie razw 2011 na SWC również jako widz i byłem pod wrażeniem stadionu i jakości wyścigowej. W roku 2011 byłem raz jeszcze towarzyszyć kolegom z klubu mojego rodzinnego miasta. Chcę więc odwiedzić 2 interesujące spotkania podczas jednego weekendu!” – stwierdził. Zapytany o to, kto wygra sobotnie zawody – „łatwa odpowiedź: jeździec który wygra wyścig 23. Przepraszam, sędziowie zawsze muszą być neutralni.”

 

Jednocześnie przypominamy, iż nadal trwa sprzedaż biletów na GORZOW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND. Sprzedaż internetowa zostanie zakończona dziś o godz. 22:00. Szczegóły tutaj – link

 

 

 

Udostępnij