W najbliższą niedzielę na stadionie im. Edwarda Jancarza pojedynek Stali Gorzów z Betard Spartą Wrocław. Dla obu ekip ważne spotkanie, gdyż zwycięstwo żółto-niebieskich może zapewnić im drugie miejsce przed fazą play-off, z kolei drużyna z Wrocławia walczy o uniknięcie baraży. 

 

Kupując bilet na mecz z Spartą Wrocław kibice mają dodatkowo dwa przywileje – tańsze bilety na finał MIMP oraz możliwość zakupu tych samych miejsc w przedsprzedaży (1 etap) na półfinał Enea Ekstraligi. Szczegóły poniżej.

 

Przypominamy iż sprzedaż wejściówek na te zawody cały czas trwa. Bilety dostępne w sklepie klubowym w Nova Park, punktach partnerskich oraz na stronie www.stal.kupbilety.pl. 

 

Półfinał Enea Ekstraligi 2014:

 

Jednocześnie informujemy, iż sprzedaż biletów na Półfinał Enea Ekstraligi zostanie uruchomiona 08.09.2014r. W czasie jej trwania obowiązywać będą trzy etapy sprzedaży:

1 etap – Przedsprzedaż dla karnetowiczów oraz kibiców posiadających bilety z meczu z Wrocławiem (tylko na te same miejsca co na karnecie/bilecie). Posiadaczom karnetów przysługiwać będą tańsze bilety, z kolei posiadaczom biletów ceny z przedsprzedaży (z drugiego etapu). 

2 etap – Przedsprzedaż

3 etap – Sprzedaż otwarta

 

Przypominamy – Karnety nie obowiązują na rundę play-off! 

 

Finał MIMP – 13.09.2014r – godz. 16:00:

 

13. września na stadionie im. Edwarda Jancarza rozegrany zostanie finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. O medale walczyć będzie dwójka zawodników Stali: Bartosz Zmarzlik i Adrian Cyfer. Od wtorku 02.09.2014r. rusza sprzedaż biletów na te zawody. 

 

Ceny biletów:

20 zł – normalny

10 zł – ulgowy

5zł – promocyjny (bilet do nabycia za okazaniem wejściówki z meczu Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław)

 

Posiadacze karnetów wstęp za okazaniem całorocznej wejściówki.

 

Podczas zawodów MIMP zamknięta będzie Trybuna Wysoka, w związku z tym nie obowiązują miejsca przypisane na karnetach/biletach.

Parkingi VIP/BSC oraz PG dostępne dla wszystkich kibiców posiadających karty parkingowe na sezon 2014.

 

Program zawodów – 2zł

Udostępnij