W najbliższą środę przełożony pojedynek Stali Gorzów z SPAR Falubazem Zielona Góra. Bilety na to spotkanie dostępne w sprzedaży. Kibice, którzy zdecydowali się na zwrot biletów mogą to zrobić dziś i jutro. 

 

ZWROTY BILETÓW:

 

Zwroty biletów w dniach 23-24.09.2014 w kasach stadionowych od godz. 10:00 do godz. 17:00 oraz sklepie klubowym.  Zwroty tylko i wyłącznie wraz z paragonem fiskalnym.

 

Bilety zakupione drogą internetową można zwracać jedynie w kasach stadionowych bądź też wysyłając je wraz z danymi, numerem konta i numerem telefonu na adres Klubu (liczy się data stempla pocztowego).

 

SPRZEDAŻ BILETÓW:

 

Sprzedaż wejściówek na spotkanie Stal Gorzów – SPAR Falubaz Zielona Góra – 24.09.2014 godz. 17:45 została wznowiona. Bilety do nabycia w punktach partnerskich, sklepie klubowym Nova Park oraz kasach stadionowych od godz. 10:00 do 17:00.

 

Uwaga! Kibice zakupujący wejściówki będą musieli okazać dowód tożsamości (z numerem PESEL, w przypadku wszystkich, którym został nadany oraz innym numerem dokumentu tożsamości dla osób z zagranicy) ze zdjęciem lub w przypadku zakupu większej ilości biletów – dowody tożsamości pozostałych osób lub kserokopie tych dokumentów (z numerami PESEL).

 

Jednocześnie przypominamy, iż bilety zakupione na pierwszy termin zachowują ważność podczas środowego spotkania.

 

PRZEPISANIE BILETU:

 

W przypadku, gdy na bilet wybiera się inna osoba musi ona wypełnić formularz przepisania wejściówki – link.

 

SPRZEDAŻ OTWARTA:

 

Trybuna niska:

I łuk (sektory 11-17)
Bilet normalny – 50zł
Bilet ulgowy – 40zł

Prosta (sektory 6-10)
Bilet normalny – 60zł
Bilet ulgowy – 45zł

II łuk (sektory 1-5)
Bilet normalny – 45zł
Bilet ulgowy – 30zł

Trybuna wysoka:

I łuk (sektory 56-68)
Bilet normalny – 55zł
Bilet ulgowy – 45zł

Prosta (sektory 42-55)
Bilet normalny – 60zł
Bilet ulgowy – 45zł

II łuk (sektory 29-41)
Bilet normalny – 45zł
Bilet ulgowy – 35zł

 

W związku z faktem, że mecze derbowe zaliczają się do imprez podwyższonego ryzyka 24 września 2014r. na stadionie im. Edwarda Jancarza obowiązywać będzie szereg zmian w organizacji zawodów.

Każdy kibic zgodnie z regulaminem imprezy jest zobowiązany do okazania dowodu tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL (jeśli jest nadany).  

Prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion ze względu na zaostrzone i czasochłonne procedury bezpieczeństwa (weryfikacja tożsamości). Dobra współpraca ze służbami organizacyjnymi ułatwi płynne wejście na obiekt. 

W przypadku odwołania zawodów podstawą do zwrotu za bilet jest posiadanie paragonu potwierdzającego zakup. 

Punkty partnerskie prowadzące sprzedaż biletów Stali Gorzów: 
– KLIM Ubezpieczenia – Gorzów Wlkp., ul. Sikorskiego 115 (Dom Usług, parter od strony Parku 111) 
– Stacja paliw Petrotrans – Międzyrzecz – droga na Rokitno za Strażą Pożarną 
– EBIS Tonery, Atramenty – Gorzów Wlkp., ul. Jana Dekerta 18 lok. 2, wyłącznie pn-pt 9:00-17:00, www.ebis.pl

Wejście na bilety ulgowe przysługuje wyłącznie młodzieży uczącej się, studentom do 25 roku życia, kobietom, rencistom i emerytom za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki.

Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny (bez rezerwacji miejsca).

W sprzedaży są również:

– Bilet VIP – 300 zł – upoważnia do wejścia na trybunę główną przed i w trakcie zawodów oraz skorzystania z cateringu jak również upoważnia do wejścia do parku maszyn po zakończonych zawodach – liczba biletów ograniczona.

Udostępnij