W najbliższą niedzielę o godz. 19:00 pojedynek Fogo Unii Leszno z gorzowską Stalą. Wejściówki na sektor gości będą do nabycia w Gorzowie. Stowarzyszenie Kibiców Stali Gorzów – Stalowcy prowadzi także wyjazd autokarowy na ten pojedynek.

 

Bilety do nabycia w piątek do godz. 21:00 oraz sobotę do godz. 12:00. Cena wejściówki 50zł (bez podziału na ulgowe i normalne). Przy zakupie należy okazać dokument tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL bądź kserokopie. 

 

Bilety zostały wysłane do Gorzowa kurierem, w związku tym sprzedaż wystartuje jutro ok. godz. 13:00.

 

Wejściówki do nabycia:

Sklep Perelka, ul. Sikorskiego 110:

piątek do 18:30, sobota od godz. 10:00 do 12:00

 

Sklep Stali Gorzów w NoVaPark:

piątek do godz. 21:00, sobota od godz. 9:00 do godz. 12:00

 

Przy zakupie przygotowana będzie imienna lista uczestników wyjazdu. Uwaga! Osoby niepełnoletnie będą przyjmowane tylko z dorosłym opiekunem, którego nazwisko winno być wskazane przy nazwisku niepełnoletniego uczestnika wyjazdu.

 

Osoby nie znajdujące się na liście uczestników wyjazdu nie będą miały możliwości wejścia na Sektor Gości.

 

Ponadto Klub z Leszna informuje, iż kibice indywidualni, którzy nie są zainteresowani wejściem do wydzielonego sektora dla gości (np. Sektor Zero, Sektor Rodziny) będą mogli nabyć wyłącznie bilety na zasadach ogólnych. Sprzedaż biletów na powyższe sektory będą prowadziły kasy zlokalizowane przy stadionie.

 

Wyjazd na spotkanie FOGO Unia Leszno – Stal Gorzów organizuje Stowarzyszenie Kibiców Stali Gorzów Stalowcy. Zapisy w sklepie Perełka w dniach:

– czwartek – godz. 10:00 – 18:30

– piątek – godz. 10:00 – 18:30

– termin rezerwowy – sobota – 26.09

Koszt wyjazdu autokarem – 20zł.

 

Udostępnij