Zdobycie przez naszych zawodników złotych krążków Drużynowych Mistrzostw Polski nie pozostało bez echa w lokalnych i ogólnopolskich mediach…

 

Zdążyliśmy się przyzwyczaić, że Gorzów pojawiał się w wielu kanałach medialnych przy okazji organizacji turniejów Grand Prix. Tym razem to stricte Stal zapracowała sobie na promocję klubu i miasta w ogólnopolskich mediach. Jeszcze przed finałowym meczem z Unią Leszno, ze Stadionu imienia Edwarda Jancarza odbyły się trzy wejścia w programie Dzień Dobry TVN.

 

Tradycyjnie mecz transmitowany był na platformie NC+. Jak napisało na swojej stronie internetowej szefostwo stacji, „wielki finał Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno zgromadził przed telewizorami ponad 226 tys. widzów, co stanowi najlepszy wynik oglądalności transmisji z zawodów żużlowych, biorąc pod uwagę Enea Ekstraligę i Speedway Grand Prix, w kanałach platformy nc+ w tym roku”.

 

Dzień po finale Stal gościła na łamach lokalnej i ogólnopolskiej prasy. Obszerne teksty o sukcesie żółto-niebieskich ukazały się m.in. w Przeglądzie Sportowym, Gazecie Polskiej, Fakcie, Super Expressie, Gazecie Wyborczej i Gazecie Lubuskiej. Tytuły te skupiły się na gratulacjach dla Drużynowych Mistrzów Polski, oraz opisie trudnego sezonu i wykrystalizowaniu się świetnego teamu, który dzięki determinacji sięgnął po najwyższe laury.

 

 

Udostępnij