W niedzielę na torze w Gorzowie odbędą się zawody o miano najlepszej pary klubowej w Polsce. Zawodnicy Stali chcą powalczyć o zwycięstwo.

 

Jutro o 13:00 rozpoczną się zawody, w których ekipy z Gorzowa, Tarnowa, Zielonej Góry, Torunia, Grudziądza, Lublina i Rybnika powalczą o ostatni w tym roku tytuł mistrzowski w Polsce.

 

Gospodarze, w składzie Krzysztof Kasprzak i Bartosz Zmarzlik, są stawiani w roli faworytów i z pewnością będą chcieli wykorzystać atut swojego toru, by zwyciężyć, a przynajmniej osiągnąć bardzo dobry wynik.  Do tego z pewnością będzie potrzebne wsparcie nieocenionych kibiców, którzy do tej pory nie zawiedli na „Jancarzu”. Ich tłumne przybycie i gorący doping z pewnością zniweluje problem z kapryśną pogodą, która nie rozpieszcza żużla w Gorzowie – od kilku dni pada deszcz, a zawody z piątku musiały zostać przełożone na niedzielę.

 

Czy się uda? Przekonamy się na stadionie! Start do pierwszego wyścigu o 13:00.

 

Ceny biletów:

20 zł – normalny

15 zł – ulgowy

10zł – dla posiadaczy karnetów

 

Podczas zawodów MPPK zamknięta będzie Trybuna Wysoka, a do sprzedaży trafią miejsca w sektorach od 3 do 17.

Parkingi VIP/BSC oraz PG dostępne dla wszystkich kibiców posiadających karty parkingowe na sezon 2014.

 

Program zawodów – 2zł

 

Przypominamy, że karnety na sezon 2014 na te zawody nie obowiązują, jednak ich posiadacze będą mogli nabyć wejściówki po promocyjnej cenie – 10zł.

Udostępnij