Już w najbliższą sobotę odbędzie się wielki przejazd mistrzowskiej drużyny po mieście. Nadwarciański klub zachęca grupy szkolne do kibicowania w czasie wydarzenia. Do wygrania jest atrakcyjna nagroda…

 

Uroczysty przejazd naszych zawodników startuje w sobotę o godzinie 14:00. Angielski autobus z naszymi zawodnikami, trenerem i działaczami ruszy spod stadionu i przejedzie m.in. przez Most Lubuski, ul. Pomorską, ul. Piłsudskiego, Górczyn, ul. Myśliborską i ul. Sikorskiego. Metę przewidziano na placu Starego Rynku.

 

Stal zachęca najmłodszych kibiców do głośnego dopingu na trasie przejazdu. Zorganizowane grupy szkolne, które przywitają Drużynowych Mistrzów Polski, będą mogły wygrać baner z podpisami z złotej drużyny. Gadżetem zostanie nagrodzona najgłośniejsza i najbarwniejsza grupa.

 

Opiekunowie grup, które chcą wziąć udział w akcji proszeni są o kontakt z pracownikiem klubu Dawidem Raczkowskim pod numerem 782 160 057.  

Udostępnij