Nie tylko zawodnicy stanowią mistrzowską drużynę, ale także fani Stali Gorzów i w związku z tym każdy z nich jest mistrzem. Dlatego też nadwarciański klub rozpoczyna nową akcję skierowaną do miłośników Staleczki.

 

Kibice Stali w sezonie 2014 udowodnili, że są najlepsi w Polsce. Przypomnijmy, fani żółto-niebieskich zjawiali się na Jancarzu” w ilości średnio 13149 fanów na mecz. Czas pokazać światu tę mistrzowską ekipę!

 

Na naszym fanpage na Facebooku zostanie utworzony specjalny album ze zdjęciami, w którym znajdzie się każdy z mistrzowskiej ekipy kibiców Stali. Gdy uzbieramy właściwą ilość zdjęć, zrobimy z nich specjalny baner. Wszystkie osoby, które podeślą do klubu swoje zdjęcia znajdą się na nim, a dodatkowo fotografie utworzą napis „TO MOJA DRUŻYNA”. Baner zawiśnie następnie w sklepie klubowym.

 

Pokażcie nam się, chcemy Was wyróżnić, chcemy pokazać żużlowej Polsce jak wiernych, oddanych i najlepszych fanów ma Stal Gorzów. Czekamy na Wasze zdjęcia pod adresem: jestemmistrzem@stalgorzow.pl. Pierwsze foto dostaliśmy od trenera Piotra Palucha. 

 

W mailu z fotografią należy dopisać: „Zgadzam się na wykorzystanie mojego zdjęcia na potrzeby akcji #JestemMistrzem”. Czas start!

Udostępnij