W tym roku wystartowała po długoletniej przerwie sekcja piłki ręcznej Stali Gorzów. Nie zapominamy jednak o żółto-niebieskich siatkarzach, którzy zmagają się w Gorzowskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej.

 

W tej chwili nasza drużyna zajmuje 3 miejsce w tabeli GALPS. Wczoraj odbyliśmy mecz z liderem tabeli Kozaryn Spedycja, który niestety przegraliśmy 1:3. Kapitan gorzowskiej drużyny Maciej Błoch przyznaje, że w tym roku liga się znacznie wyrównała: – W poprzednich sezonach cztery zespoły górowały, teraz każdy z każdym może wygrać lub przegrać. Wczoraj nie wytrzymaliśmy ciśnienia, ale jesteśmy dobrej myśli. Skład się praktycznie nie zmienił względem ubiegłego sezonu, odeszła jedna osoba. Co do celów na obecny sezon, chcielibyśmy wejść do czołowej czwórki. W tabeli jest jednak ciasno, będzie ciężko, nikt nie jest zdecydowanym faworytem.

 

Stalowa drużyna siatkarska może liczyć po raz kolejny na wsparcie firmy SpawKon. Firma istnieje od 2008 roku i zajmuje się konstrukcjami stalowymi i obróbką metalu.

 

Działamy na terenie Gorzowa i zachodniej części Polski. Drużynę siatkówki sponsorujemy trzeci sezon. Współpraca ze Stalą układa się pomyślnie dla obu stron. Liczę na dobry wynik siatkarzy w tym sezonie – powiedział nam Tomasz Burak – właściciel firmy SpawKon.

 

Maciej Błoch zachęca kibiców żółto-niebieskich do odwiedzania meczów siatkarzy-amatorów: – Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców, warto przyjść i zobaczyć jak gramy, bo te spotkania przenoszą dużo emocji. Zresztą nam się o wiele lepiej gra, jak przychodzi chociaż garstka osób kibicujących.

 

Siatkarze Stali SpawKon swoje mecze rozgrywają w hali II Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Przemysłowej.  

Udostępnij