Po pierwszym meczu wyjazdowym i zarazem pierwszej porażce, szczypiornistom Stali w sobotę przyjdzie zmierzyć się z drużyną MKSu Warta Pyzdry. Jak na żółto-niebieskich wpłynął przegrany mecz w Koninie i z jakim nastawieniem przystąpią do kolejnego spotkania przed własną publicznością?

 

Już jutro o godzinie 16 w hali SP 20 przy ulicy Szarych Szeregów kolejna potyczka gorzowskiej drużyny piłki ręcznej. Jakie cele stawiają sobie żółto-niebiescy? – Na pewno mamy teraz trochę kontuzji, trochę taki mały szpital w wyjściowym składzie, musimy szukać pomocy u fizjoterapeutów, jednak najbliższy mecz nie powinien być trudny. Doszły nas słuchy, że i oni mają trochę problemów zdrowotnych, więc chcemy tym chłopakom, którzy nie są w pełni sił, troszkę odpuścić, bo czeka nas za dwa tygodnie bardzo ważny mecz w Wągrowcu. Damy pograć tym zawodnikom, którzy nie borykają się z kontuzjami, żeby wykorzystać sytuację, jaka się przytrafiła. Taki sport, kontuzje są dość częste, dużo kontaktu, czasami trzeba trochę czasu, żeby doszli do pełni sprawności.– mówił we wtorek trener Stali Janusz Szopa.

 

W obliczu kontuzji i pierwszej przegranej, bardzo ważnym dla zawodników będzie wsparcie od gorzowskich kibiców. – Ci zawodnicy, którzy wyjdą na boisko, też potrafią grać. Postaramy się wygrać ten mecz, bo to nam potrzebne, żeby odreagować porażkę z Konina. Chciałbym podziękować tym kibicom, którzy pojawili się w Koninie i kibicowali nam, to bardzo wiele dla nas znaczy. W Gorzowie jest niesamowita atmosfera, mamy wspaniałych kibiców – dodał trener. Zapraszamy wszystkich fanów do przyjścia na halę i włączenia się w zorganizowany doping, jaki prowadzi Stowarzyszenie Kibiców „Stalowcy”. Zawodnicy, jak i trener, zgodnie twierdzą, że jest to na boisku bardzo odczuwalne i niezwykle pomaga w zdobywaniu kolejnych bramek i wygrywaniu meczów, co może być kluczowe przy problemach zdrowotnych gorzowskich szczypiornistów.

 

Bilety w cenie 5 złotych są do nabycia w sklepiku klubowym w CH Nova Park, a także w kasie hali na pół godziny przed rozpoczęciem meczu. Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij