Klub Sportowy Stal Gorzów rozpoczął dodatkowy nabór na podprowadzające, które w zbliżającym się sezonie dołączą do grupy dziewczyn, które już reprezentują nadwarciański klub. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Na początku 2014 roku został już przeprowadzony casting na podprowadzające. Wówczas wybraliśmy 7 dziewczyn, które z radością i dumą reprezentowały żółto-niebieskich. Klaudia Sozańska jest tego przykładem – Wiernym kibicem jestem od dziecka, dlatego skorzystałam z szansy, która się pojawiła. Między nami jest miła i przyjazna atmosfera. Wszystko odbywa się na luzie i nawet nie czuć rywalizacji – opowiada.

Mecze żużlowe wywołują we mnie olbrzymie emocje. Będąc kibicem i oglądając mecz  Stali  z trybun przeżywamy spotęgowane uczucia radości, szczęścia czujemy hard ducha i rywalizację oraz dumę- będąc podprowadzającą Stali Gorzów, cały ten koktajl niesamowitych emocji, mamy możliwość doświadczyć podwójnie. Oko w oko stajemy z naszymi żużlowcami i niemal na własnej skórze czujemy to co kłębi się na torze podczas startu zawodników. Nie byłabym sobą gdybym nie nazwała tego MEGA doświadczeniem – wtóruje jej Marta, która podczas nieobecności Agaty Zienkiewicz pełni obowiązki opiekunki grupy.

Jeśli jesteś młoda, energiczna, lubisz i potrafisz tańczyć, kręci cię warkot motorów, chcesz spróbować czegoś nowego, poczuć zapach żużla, ducha rywalizacji i jesteś w stanie pokochać żółto-niebieskie barwy, czekamy właśnie na Ciebie! Masz niepowtarzalną okazję stać się dziewczyną Stali Gorzów. Klub właśnie ogłasza casting na nowe podprowadzające. Szukamy dziewczyn, które zasilą ekipę tańczących pod taśmą. Mile widziane doświadczenie w pracy jako hostessa, modelka lub tancerka oraz przywiązanie do żółto-niebieskiej drużyny Stali Gorzów. Może to być jedna z największych przygód w życiu.

Warunkiem udziału w konkursie jest ukończony 18 rok życia oraz wypełnienie kwestionariusza (link) i wysłanie go na adres redakcja@stalgorzow.pl. Do wiadomości należy dołączyć dwa zdjęcia (jedno twarzy, drugie całej postaci).

Konkurs będzie się składał z dwóch etapów, podczas których wyłonimy 4 dziewczyn, które będą współpracowały ze Stalą Gorzów jako podprowadzające i hostessy. Pierwszy będzie polegał na przeprowadzeniu sesji zdjęciowej w studio fotograficznym. Drugi natomiast na głosowaniu kibiców na poszczególne kandydatki.

Wypełnione dokumenty należy wysłać do 15 grudnia 2014 r. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Udostępnij