Po przegranej gorzowskich szczypiornistów w Wągrowcu, żółto-niebieskim przyjdzie zmierzyć się z niepokonaną dotychczas drużyną ze Świebodzina.

 

Po drugiej wyjazdowej porażce, Stalowcy zmierzą się z liderem tabeli – dotychczas niepokonanym Zewem Świebodzin. Silna drużyna z południa województwa lubuskiego przyjeżdża w niedzielę do Gorzowa bronić tytułu niepokonanego, a także – mając jedno nierozegrane spotkanie – walczyć o utrzymanie fotela lidera ligi.

 

Gorzowianie natomiast, po przegranej z MKSem Nielbą II Wągrowiec, chcą zrehabilitować się przed własną publicznością i wygrać spotkanie z lubuskim rywalem. Niestety, żółto-niebiescy wciąż zmagają się z kontuzjami zawodników z pierwszej drużyny, co może utrudnić zadanie. Dodatkową presję może tworzyć derbowy charakter meczu.

 

Nieocenionym wsparciem może się więc okazać doping kibiców, których zachęcamy do przyjścia na halę SP 20 przy ulicy Szarych Szeregów w Gorzowie. Mecz rozpocznie się o godzinie 17 w niedzielę 14.12.14r. Wejściówki w cenie 5 zł do nabycia w sklepiku klubowym w CH Nova Park oraz na pół godziny przed meczem w kasie hali. Stalowcy potrzebują Waszego wsparcia!

 

Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny.

Udostępnij