Kibice Stali Gorzów już wiele razy wykazywali się dobrodusznością i chęcią pomocy potrzebującym. Tym razem naszego wsparcia potrzebuje młody gorzowianin Kubuś.

 

 

 

Kubuś to przesympatyczny chłopiec z Gorzowa, który urodził się z wadą serca, w wyniku której doszło do niedotlenienia i mózgowego porażenia dziecięcego. Chłopiec porusza się na wózku inwalidzkim. Przyczyną jest niedowład lewej strony ciała. W ostatnim okresie pogarsza się jego wzrok, więc póki jeszcze można rodzice chcą nauczyć chłopca korzystania ze specjalistycznego komputera.

 

Kuba ma szansę rozwijać się jak każdy chłopiec, uczęszcza do szkoły, lecz do normalnego rozwoju niezbędna jest ciągła, codzienna, kosztowna rehabilitacja, odpowiedni wózek oraz komputer. Środki na ten cel napływają z różnych źródeł. 

 

Za pośrednictwem fundacji „Faktu” spełniło się marzenie Kuby. Miał okazję spotkać się z Robertem Janowskim, który jest jednym z jego idoli. Należy wspomnieć o tym, że Kuba jest wielkim fanem teleturnieju „Jaka to melodia”.

 

W najbliższy poniedziałek odbędzie się charytatywny koncert, na którym dla Kuby oraz innych dzieci zagra Robert Janowski oraz inne znane, telewizyjne postacie. 

 

Chcesz pomóc? Nic prostszego. Codziennie wysyłasz kilkadziesiąt smsów oraz udostępniasz na swoim Facebooku po kilka postów. Tym razem wyślij lub udostępnij coś, co może sprawić, że Kubuś będzie rozwijać się jak jego rówieśnicy:

 

 

 

Ponadto, podczas koncertu zostanie uruchomiona specjalna linia, na której będziesz mógł wysłać smsa, którego kwota zasili konto Kuby i przybliży zakup wózka oraz komputera. 

Udostępnij