Do piątku można nadsyłać kandydatury na nowe podprowadzające gorzowskiej Stali. Klub przedłużył okres zgłoszeń z 15 do 19 grudnia.

 

Przypomnijmy, Klub Sportowy Stal Gorzów pod koniec listopada rozpoczął dodatkowy nabór na podprowadzające, które w zbliżającym się sezonie dołączą do grupy dziewczyn, które już reprezentują nadwarciański klub.

 

Jeśli jesteś młoda, energiczna, lubisz i potrafisz tańczyć, kręci cię warkot motorów, chcesz spróbować czegoś nowego, poczuć zapach żużla, ducha rywalizacji i kochasz żółto-niebieskie barwy, czekamy właśnie na Ciebie! Masz niepowtarzalną okazję stać się dziewczyną Stali Gorzów.

Mile widziane doświadczenie w pracy jako hostessa, modelka lub tancerka oraz przywiązanie do żółto-niebieskiej drużyny Stali Gorzów. Może to być jedna z największych przygód w życiu.

Warunkiem udziału w konkursie jest ukończony 18 rok życia oraz wypełnienie kwestionariusza (link) i wysłanie go na adres: redakcja@stalgorzow.pl. Do wiadomości należy dołączyć dwa zdjęcia (jedno twarzy, drugie całej postaci).

Konkurs będzie się składał z dwóch etapów, podczas których wyłonimy 4 dziewczyn, które będą współpracowały ze Stalą Gorzów jako podprowadzające i hostessy. Pierwszy będzie polegał na przeprowadzeniu sesji zdjęciowej w studio fotograficznym. Drugi natomiast na głosowaniu kibiców na poszczególne kandydatki.

Udostępnij