Klub Sportowy Stal Gorzów i firma Klim Brokers pod koniec ubiegłego roku wyszły z ciekawą inicjatywą do kibiców. Fani wykupując ubezpieczenie mogą otrzymać voucher na zakup karnetu na sezon 2015.

 

Uczestnikiem promocji może być każda osoba dorosła, osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą lub osoba prawna, która w biurze organizatora dokona zakupu ubezpieczenia z minimalną składką i opłaci min. pierwszą ratę kwoty ubezpieczenia określoną w polisie.

 

– Wydanie vouchera następuje po okazaniu potwierdzenia dokonania opłaty w/w składki. Na każdą zawartą umowę/polisę przypada jeden voucher na karnet Stali Gorzów – wyjaśnia Katarzyna Hadrysiak, przedstawiciel Klim Ubezpieczenia.

 

Co ważne, kibice będą mogli również otrzymać karnet za darmo. Składka będzie musiała jednak wynosić minimum cztery tysiące złotych. Do tej pory akcja promocyjna cieszy się sporym zainteresowaniem.

 

– Klim Ubezpieczenia zapraszają serdecznie do promocji „Kup ubezpieczenie i odbierz karnet lub gadżety”! Pierwsi kibice już odebrali karnety. Akcja cały czas trwa, a szczęśliwych posiadaczy ciągle przybywa. W najbliższym czasie planujemy dużo promocji – zapraszamy do polubienia naszego profilu Facebook. W najbliższym czasie odbędzie się akcja bilety gratis, przewidzieliśmy też ciekawe gadżety Stali – dodaje Katarzyna Hadrysiak.

 

Poniżej prezentujemy wartość voucherów w promocji:

 

– Składka 1000-1999 zł – voucher o wartości 50 zł na zakup karnetu Stali Gorzów na sezon 2015;

– Składka 2000-2999 zł – voucher o wartości 100 zł na zakup karnetu Stali Gorzów na sezon 2015;

– Składka 3000-3999zł – voucher o wartości 200 zł na zakup karnetu Stali Gorzów na sezon 2015;

– Składka 4000 zł i powyżej – karnet Stali Gorzów na sezon 2015 gratis

 

Uwaga, dla osób, które już nabyły karnet, voucher o określonej wartości będzie wymieniony na gadżety w sklepie Stali Gorzów w C.H. Nova Park, lub wypisany na członka rodziny.

Udostępnij