Po pierwszym wyjazdowym zwycięstwie Stal zmierzy się na własnym terenie z Polonią Środa Wielkopolska. Gorzowianie wciąż walczą o fotel lidera ligi.

 

Początek Nowego Roku ułożył się dla Stali Gorzów świetnie – zdobyli pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w sezonie, co na pewno podbuduje morale drużyny. Odwrotnie zaś rok rozpoczął się dla naszego kolejnego rywala – Polonii Środy Wielkopolskiej, która musiała uznać wyższość drużyny Spartakusa Buk na własnym parkiecie.

 

Jednak, plasująca się na 6. pozycji, Środa Wielkopolska całkiem nieźle radzi sobie na wyjazdach, co może stanowić problem dla gorzowian. Zwycięstwo w Kościanie i wysoka pozycja w tabeli sprawia, że żółto-niebieskich tanio skóry nie sprzedadzą. Gorzowianie, będący wciąż 3. ekipą  ligi, chcą wygrać pierwszy po Nowym Roku mecz na swoim terenie.

 

Głównym atutem gospodarzy z pewnością będą niezastąpieni kibice, którzy przyzwyczaili już gorzowskich szczypiornistów do wspaniałego dopingu.

 

Mecz odbędzie się już jutro o godzinie 16 w hali SP20 przy ul. Szarych Szeregów. Bilety w cenie 5 zł dostępne w sprzedaży w klubowym sklepiku w CH NoVaPark oraz na pół godziny przed meczem w kasach hali. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Udostępnij