Święto zakochanych możecie spędzić ze Stalą Gorzów. 14 i 15 lutego nasi zawodnicy będą gościć w zaprzyjaźnionym C.H. Nova Park.

 

Podczas dwudniowego eventu w Nova Park przewidziano szereg atrakcji dla zakochanych i nie tylko. „W tym roku Walentynki w NoVa Park świętujemy wspólnie z zawodnikami Stali Gorzów, którzy wezmą udział w licznych atrakcjach, które zaplanowaliśmy specjalnie z tej okazji. Zapraszam wszystkich klientów do odwiedzenia naszego centrum i udziału w warsztatach tworzenia kartek walentynkowych czy lizaków w kształcie serca wraz z zawodnikami Stali Gorzów! Na uczestników wydarzenia czekają także walentynkowe radio, gdzie będzie można nagrać miłosne życzenia dla ukochanej osoby czy barometr miłości, który zmierzy temperaturę naszych uczuć. W najbliższy weekend w NoVa Park poczuć będzie można miłość” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor NoVa Park.

 

Będzie też okazja, by zdobyć autografy i zrobić sobie zdjęcia z zawodnikami mistrzowskiej drużyny. 14 lutego w centrum handlowym pojawią się trener Piotr Paluch, Piotr Świderski i Tomasz Gapiński. Dzień później do wspomnianej trójki dołączą kapitan drużyny Krzysztof Kasprzak, Bartosz Zmarzlik i Adrian Cyfer. Dodatkowo obecni będą juniorzy: Kuba Łukaszewski, Bartek Hassa, Łukasz Kaczmarek, Alan Szczotka i Marcel Studziński. Stalowców spotkacie w Nova Park między godziną 13:00 i 18:00.  

Udostępnij