W sobotę nasi zawodnicy wybierają się do Karpacza, by wziąć udział w niecodziennych zawodach…

 

Skijoering to sposób przemieszczania się, który stał się bardzo popularny w Skandynawii. W sobotę w Karpaczu odbędzie się IV edycja mistrzostw Polski w tej dziedzinie. Czym jest skijoering? Polega on na ciągnięciu nart, z tym że narciarze są zaczepieni do motocykli.

 

Stalowcy uznali więc, że może być to świetna forma zabawy i jednocześnie trening przed zbliżającym się sezonem.

 

Z naszych zawodników na imprezie pojawią się Piotr Świderski, Bartosz Zmarzlik, Adrian Cyfer, a będzie im towarzyszył trener Piotr Paluch.

W Karpaczu stanie miasteczko Stali Gorzów, czyli namiot, a pod nim motor żużlowy, który będzie odpalany co pewien czas przez juniora naszej drużyny Łukasza Kaczmarka. Dodatkowo będzie rozstawiony dmuchany, dwumetrowy motor żużlowy.

Udostępnij