Zgrupowanie gorzowskiej Stali rozpoczyna się już w najbliższą niedzielę. Stalowcy ponownie będą gościć w Hotelu Artus w Karpaczu.

 

Na zgrupowaniu Stali Gorzów w polskich górach pojawić ma się cała drużyna, włącznie z naszymi obcokrajowcami. Tak jak rok temu, ekipa z Gorzowa będzie gościć w Hotelu Artus.

 

– To miejsca posiada saunę, basen, odnowę biologiczną, kręgle, stół pingpongowy, jest stąd blisko na stok narciarski. W Artusie jest wszystko, czego potrzebujemy do takiego zgrupowania – mówi trener Piotr Paluch.

 

Szkoleniowiec żółto-niebieskich zapowiada, że zawodnicy są po intensywnych zimowych przygotowaniach do sezonu, więc podczas obozu Stali panować będzie luźna atmosfera: – Zawsze spotykamy się podczas meczów czy oficjalnych spotkań, tam towarzyszą nam nerwy. Zgrupowanie ma służyć nakreśleniu celów. W Karpaczu chcemy się pośmiać, poćwiczyć, pod względem marketingowym również będziemy do dyspozycji klubu. Takie obozy integracyjne zainicjowaliśmy w 2013 roku i zauważam, że coraz więcej klubów skłania się ku takim spotkaniom.

 

Czy tegoroczne zgrupowanie drużyny będzie różnić się od poprzedniego? Trener przyznaje, że chciałby ze swoimi zawodnikami spędzić choć trochę czasu na stoku: – W zeszłym roku jeździliśmy na gokartach, bo nie sprzyjała pogoda. W tym roku postaramy się pozjeżdżać na nartach ze stoków, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku, by nikomu nie przydarzyła się kontuzja.

 

Przebieg zgrupowania – wywiady, video i fotorelacje – będziecie mogli śledzić na www.stalgorzow.pl już od niedzielnego popołudnia.  

Udostępnij