Już kilkunastu kibiców wzięło udział w akcji „Bezpiecznie ze Stalą” i cieszy się ze swoich nagród! Nadwarciański klub zachęca fanów do wspierania inicjatywy, dzięki której zakupionych zostanie dwa tysiące kamizelek odblaskowych.

 

Przedstawiciele Stali Gorzów doskonale zdają sobie sprawę, jak ważną kwestią jest bezpieczeństwo najmłodszych. Klub od kilku lat prowadzi akcję „Bezpiecznie ze Stalą”, dzięki której dla gorzowskich przedszkolaków fundowane są odblaskowe kamizelki. W tym roku Stal zachęca kibiców, by wsparli akcję i mieli możliwość wygrania atrakcyjnych nagród.

 

Wpłat można dokonywać za pośrednictwem strony www.fans4club.com. Osoba, która wesprze akcję otrzyma certyfikat. Każdy kibic, który weźmie udział w akcji otrzyma nagrodę.

 

Pierwszym ambasadorem projektu został Krzysztof Kasprzak – kapitan żółto-niebieskich i aktualny wicemistrz świata, który w ramach włączenia się do akcji przekazał jako nagrody rogi motocykla oraz bluzę z autografem.

Kibice, którzy dotąd włączyli się do akcji, zdobyli m.in. możliwość wyjazdu do prezentacji w aucie ciągnącym lawetę z zawodnikami na wybranym meczu Speedway Ekstraligi; przejazd na motocyklu żużlowym w roli pasażera podczas treningu czy dzień na siłowni z prezesem klubu.

 

Stal Gorzów chce zakupić dwa tysiące odblaskowych kamizelek, a wartość projektu wyceniona jest na 17 tysięcy złotych.

Udostępnij