Polubiłem speedway, to raz. Polubiłem Stal Gorzów, to dwa. A trzy – mam kilkuletniego syna i taką akcję, która przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa dzieci, będę wspierał! – deklaruje nasz nowy Ambasador.

Sport żużlowy jeszcze rok temu był dla Michała Materli dużą niewiadomą. W czerwcu jeden z najlepszych polskich fighterów pojawił się na spotkaniu Stali Gorzów. Od razu trafił na prestiżowe Derby Ziemi Lubuskiej z Falubazem Zielona Góra. – Wcześniej widziałem mecze w telewizji. Ale na żywo to zupełnie inny sport. Atmosfera była rewelacyjna – wspomina mistrz wagi średniej federacji KSW. Czołowy polski reprezentant w MMA chciałby wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa dzieci z gorzowskich przedszkoli na drogach i chodnikach. – Dołączam do akcji wyprodukowania dwóch tysięcy odblaskowych kamizelek i apeluję do kibiców Stali: bądźcie ze mną w drużynie! Wy też poczujecie się bezpieczniej – śmieje się.

Ambasador projektu przygotował też niespodziankę – do puli nagród trafiają JEGO MISTRZOWSKIE RĘKAWICE! Nie czekaj, wejdź na FANS4CLUB.COM, zarejestruj się i poczuj dumę bycia częścią MISTRZOWSKIEJ SPOŁECZNOŚCI STALI GORZÓW!

 

Udostępnij