Gorzowianie kontynuowali w ostatnim meczu wyjazdowym zwycięską serię, która trwa już 3 miesiące. Przed naszymi szczypiornistami mecz z rezerwową drużyną ekstraklasowej ekipy z Wągrowca.

 

Mecz w Wągrowcu nie należał do najbardziej udanych w wykonaniu naszych szczypiornistów, bo ci przegrali różnicą aż 10 bramek. Należy jednak zaznaczyć, że w tym samym czasie ekstraklasowa Nielba pauzowała i w rezerwach zagrało aż pięciu zawodników pierwszej drużyny. Już w sobotę o 16.00 dojdzie do rewanżu między Stalą Gorzów a Nielbą II Wągrowiec i gorzowianie będą mieli okazję do zrehabilitowania się. Nie może się to jednak odbyć bez wsparcia niezastąpionej gorzowskiej publiczności.

 

Spotkanie z Wągrowcem jest ostatnim meczem dzielącym lidera tabeli – Stal Gorzów – od meczu ze Świebodzinem i jednocześnie ostatnim sprawdzianem przed jednym z najważniejszych spotkań w III lidze, decydujących o tym, kto bezpośrednio z pozycji zwycięscy ligi wejdzie do wyższej klasy rozgrywkowej. Tym samym gorzowianie będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony.

 

Przypomnijmy, że zawodnicy po ostatnim meczu w Gorzowie bardzo chwalili sobie doping Stowarzyszenia Kibiców „Stalowcy”, którzy przynieśli na halę bębny – Bębny było słychać, bardzo fajnie. Jak zaczęli grać, to naprawdę widać, że są i kibicowanie na piłce ręcznej rozwija się – podkreślał Tomasz Rzewiński. Pozostałych kibiców obecnych na zawodach zachęcamy do wspólnego dopingowania naszej drużyny.

 

Kibiców zapraszamy na to spotkanie do hali ZS20 na ulicy Szarych Szeregów 7. Kasy hali będą otwarte od 15.30, start zawodów o 16.00. Bilety w cenie 5 złotych bez podziału na ulgowe i normalne.

 

Dzieci do lat 7 wstęp bezpłatny.

Udostępnij