Internetowy kantor MoneyMakesMoney.pl zagości w nazwie Stali Gorzów. Żółto-niebiescy zyskali solidnego partnera, na czym skorzystają nie tylko żużlowcy, ale kibice i inni sponsorzy.

 

Nowy sponsor to oczywiście kolejny zastrzyk dla kasy gorzowskiego klubu. Jednak to nie działacze byli inicjatorami całego przedsięwzięcia. – Bardzo się cieszę z tego, że Stal Gorzów otrzyma dodatkowe wsparcie od sponsora tytularnego, a jest to wsparcie, które nie było wcześniej przewidziane w budżecie klubu. Pomoże nam to w sposób zdecydowany domknąć tegoroczny budżet. Nie poszukiwaliśmy sponsora tytularnego. Kantor online Money Makes Money sam do nas trafił z zamiarem związania się z naszym klubem. A przecież na nadmiar pieniędzy nie narzekamy i dlatego podjęliśmy rozmowy  – przyznał Ireneusz Maciej Zmora.

 

Żółto-niebiescy nie zapominają jednak o swoich dotychczasowych darczyńcach. Nadal to oni będą tym gwarantem finansowego sukcesu. – Nie zmienia to naszej strategii prowadzenia klubu i budowania budżetu, który w dalszym ciągu ma się opierać na trzech głównych filarach: kibicach, sponsorach skupionych w Business Speedway Clubie i samorządzie. Na tym skupiamy całą naszą uwagę – kontynuował prezes mistrzów Polski.

 

Nowy sponsor tytularny to też spore korzyści i ułatwienie dla firm skupionych w Business Speedway Club. – Mamy sponsora, który występuje pod nazwą „pieniądze robią pieniądze” i w sposób wręcz doskonały wpisuje się to w ideę, która winna przyświecać wszystkim, a w szczególności tym, którzy zajmują się prowadzeniem biznesu – mówił gorzowski działacz.

 

Rozmowy z MoneyMakesMoney.pl nie trwały długo. Od momentu zgłoszenia się nowego sponsora do podpisania umowy minęły trzy tygodnie. Cały proces zakończył się w poniedziałek, 16 marca. – Wszystko trwało trzy tygodnie. Warunki umowy zostały ustalone podczas dwóch dwugodzinnych spotkań. W poniedziałek była ostatnia tura rozmów zakończona zawarciem umowy w formie pisemnej – podsumował Ireneusz Maciej Zmora.

 

Gorąco zachęcamy do korzystania z usług MoneyMakesMoney.pl. Ten internetowy kantor zapewnia szybkie i łatwe wymiany walut, a dla klientów przygotowane ma specjalne udogodnienia, które oszczędzają nie tylko czas, ale i pieniądze. Dzięki kantorowi internetowemu wszystkie formalności trwają zaledwie kilka minut, a kursy są niezwykle korzystne.

Udostępnij