Kibicowska społeczność Stali Gorzów, GBS Bank, a także firma ICT Poland dołączyły do grona Mecenasów projektu „Bezpiecznie ze Stalą”. Teraz czekamy na Twój ruch!

Każdy z naszych nowych Mecenasów zasilił konto akcji kwotą tysiąca złotych. W zamian logotypy Stowarzyszenia Kibiców KS Stal Gorzów „STALOWCY”, GBS Banku oraz ICT Poland pojawią się na odblaskowych kamizelkach, które otrzymają najmłodsi kibice mistrza Polski.

Stowarzyszenie Kibiców „STALOWCY” od kilku lat aktywnie uczestniczy w kibicowskim życiu klubu, ale też wspiera Stal organizacyjnie. Łączy społeczność fanów czarnego sportu w Gorzowie, którą zalicza się do elity w naszym kraju.

 

GBS Bank należy do grupy BPS i od 1947 roku jest blisko związany ze społecznością Ziemi Lubuskiej oraz Pomorza Zachodniego. Wysokie miejsca oraz wiele nagród uzyskanych w branżowych konkursach i rankingach dowodzą, że GBS Bank znakomicie radzi sobie na rynku finansowym i świetnie dba o swoich klientów.

 

– Uznaliśmy, że warto kontynuować akcję „Bezpiecznie ze Stalą”. Poprzednio GBS Bank sfinansował zakup odblasków w kształcie żużlowca. Tym razem wspólnie z klubem zakupiliśmy 2000 odblaskowych kamizelek, które trafią do dzieci z gorzowskich przedszkoli. Mamy nadzieję, że wpłynie to na ich bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Takich działań związanych z bezpieczeństwem najmłodszych nigdy nie jest za wiele. Taka akcja może uratować życie bądź zdrowie dziecka, przez to że dziecko będzie widoczne dla kierowcy – mówi Dariusz Włodkowski, dyrektor oddziału GBS Banku w Gorzowie.

 

Trzeci z Mecenasów – firma ICT Poland – zajmuje się produkcją artykułów z bibułki higienicznej, takich jak: papier toaletowy, ręczniki kuchenne czy chusteczki higieniczne i kosmetyczne. Od 2004 roku można je znaleźć na polskim rynku pod marką „Foxy”, ale także pod nazwami dużych firm detalicznych.

Dziękujemy, że jesteście z całą społecznością STALI GORZÓW i wspieracie projekt „Bezpiecznie ze Stalą”, którego celem jest poprawa bezpieczeństwa przedszkolaków!

Udostępnij