Gorzowianie przez cały mecz walczyli o zwycięstwo na trudnym terenie w Świebodzinie, jednak nie udało się utrzymać przewagi z pierwszej połowy i Stalowcy musieli pogodzić się z wynikiem remisowym, co nie jest jednak takim złym wynikiem.

Żółto-niebiescy już po 10 minutach wyszli w Świebodzinie na prowadzenie i do 58 minuty nie oddali go. Na dwie minuty przed końcem wynik na tablicy głosił remis 23:23 i, mimo że Stalowcy na 20 sekund do końca mieli piłkę, to nie udało się wyjść na prowadzenie. 5 sekund przed końcem gorzowianom zadrżały serca, jednak Świebodzin nie zdołał zdobyć bramki.

Najlepiej dla gorzowian rzucali: M. Stupiński (9 bramek), Kłak (4), Śramkiewicz (4). Bezkonkurencyjny był oczywiście nasz bramkarz – Krzysztof Nowicki.

Żółto-niebiescy, remisując 23:23 (14:11), nadal utrzymali pierwsze miejsce w tabeli i są bardzo blisko awansu do II ligi.