Po świętach na gorzowskich ulicach kibice będą mogli zobaczyć stalowego busa. Klubowe auto będzie również jeździć z juniorami na zawody w Polsce.

 

Stalowy bus będzie towarzyszył klubowym marketingowcom przy wielu akcjach związanych z kibicami. Będzie też służył juniorom Stali w ich wyjazdowych turniejach. Bus podczas meczu z Unią Leszno w Gorzowie będzie można zobaczyć na stadionie im. Edwarda Jancarza. Kibice będą mieli możliwość zrobić sobie zdjęcie przy żółto-niebieskim pojeździe.

 

Samochód ozdobiła firma oklejamypojazdy.pl, działająca na rynku od 10 lat. Na aucie pojawił się oczywiście herb klubu, żółto-niebieska flaga i panorama Gorzowa, bo klub chce promować również nasze miasto.

 

– Współpraca ze Stalą to dla nas kolejne nobilitujące wydarzenie związane z klubami sportowymi. Cieszymy się, że klub z Gorzowa zechciał nawiązać z nami współpracę. Potraktowaliśmy sprawę prestiżowo i marketingowo. Bus będzie więc naszą wizytówką w tym rejonie Polski. Prace nad oklejeniem przebiegły zgodnie z planem i chyba wszystko jest OK, bo przedstawiciele Stali nie wnosili zastrzeżeń – powiedział nam Tytus Fokszan z oklejamypojazdy.pl.  

 

Materiał video przedstawiający oklejanie busa gorzowskiej Stali przygotowany przez StalTV poniżej:

Udostępnij