Przesunięcie terminu startu sezonu oznacza również przesunięcie finału naszej akcji „Bezpiecznie ze Stalą”. Podczas pierwszego ligowego meczu na Jancarzu przekonacie się dlaczego…

 

Przedstawiciele Stali Gorzów doskonale zdają sobie sprawę, jak ważną kwestią jest bezpieczeństwo najmłodszych. Klub od kilku lat prowadzi akcję „Bezpiecznie ze Stalą”, dzięki której dla gorzowskich przedszkolaków fundowane są odblaskowe kamizelki. W tym roku Stal zachęca kibiców, by wsparli akcję i mieli możliwość wygrania atrakcyjnych nagród.

 

Wpłat można dokonywać za pośrednictwem strony www.fans4club.com. Osoba, która wesprze akcję otrzyma certyfikat. Każdy kibic, który weźmie udział w akcji otrzyma nagrodę.

 

Pierwszym ambasadorem projektu został Krzysztof Kasprzak – kapitan żółto-niebieskich i aktualny wicemistrz świata, który w ramach włączenia się do akcji przekazał jako nagrody rogi motocykla oraz bluzę z autografem.

Kibice, którzy dotąd włączyli się do akcji, zdobyli m.in. możliwość wyjazdu do prezentacji w aucie ciągnącym lawetę z zawodnikami na wybranym meczu Speedway Ekstraligi; przejazd na motocyklu żużlowym w roli pasażera podczas treningu czy dzień na siłowni z prezesem klubu.

 

Stal Gorzów chce zakupić dwa tysiące odblaskowych kamizelek, a wartość projektu wyceniona jest na 17 tysięcy złotych.

W związku z przesunięciem inauguracji sezonu, nasza akcja zostaje przedłużona.

Dodatkowo na meczu inauguracyjnym pojawią się niespodzianki, ogłosimy też dwa nowe
projekty, ale o tym wkrótce…

 

Akcję można wesprzeć pod adresem: http://fans4club.com/pl-bezpieczna-stal

Udostępnij